+380979862223

Pre-Workout Drink Потрійний енергетичний комплекс. Смак лимону і лайму XS™

Акція Акція
Pre-Workout Drink Потрійний енергетичний комплекс. Смак лимону і лайму XS™

Код товару: 121602

Написати відгук

Виробник:

XS™ XS™
Є в наявності
1 210 грн 1 099 грн
Ваша вигода: 111 грн
Встигни купити:
0
:
0
:
0
:
0
Поділитися:

Pre-Workout Drink Потрійний енергетичний комплекс. Смак лимону і лайму XS™

XS™ Pre-Workout Drink розроблений з метою забезпечувати ключові поживні речовини, необхідні вам під час фізичних вправ, які стають тим «паливом», на якому ви показуєте кращі результати. Збагачений 9 вітамінами і мінералами. Містить креатин, амінокислоти з розгалуженими боковими ланцюгами, цукри і підсолоджувач Смак лимону і лайму. Які переваги пропонує цей продукт XS™ Pre-Workout Drink готує ваше тіло, стрімко підвищуючи рівень енергії заради високого старту Потрійний енергетичний комплекс забезпечує миттєвий заряд енергії та запускає процес її вироблення.

Одна порція містить: 4,3 грами BCAA – амінокислоти з розгалуженими боковими ланцюгами, що швидко засвоюються і потрапляють безпосередньо у ваші м’язи, допомагаючи завчасно запобігти частковому їх руйнуванню.

Комплекс вітамінів групи B – сприяє нормальному виділенню енергії в процесі метаболізму та зменшенню втоми і почуття виснаженості. Як слід готує ваші клітини, захищаючи їх від оксидативного стресу, спричиненого фізичними навантаженнями, за допомогою вітамінів C, E та цинку.

Швидко, зручно і смачно – просто додайте води згідно з інструкцією. Чому він вам сподобається Якщо ви шукаєте швидкого й ефективного способу почати тренування з «високого старту», лінійка XS Sports Nutrition має саме те, що вам потрібно! Pre-Workout Drink був спеціально розроблений, щоб забезпечити вашому організму енергію, необхідну, аби викладатись наповну від початку і до кінця. Цей передовий спортивний напій містить спеціальний Потрійний енергетичний комплекс, який гарантує, що ви одержите максимум від кожного тренування.

Амінокислоти з розгалуженими боковими ланцюгами (BCAA) служать паливом для м’язів під час занять спортом, тоді як креатин живить м’язи стрімкими зарядами енергії. Окрім цього, основні вітаміни групи B забезпечують енергію та запобігають утомі, допомагаючи вам досягати більшого. З продуктами XS Sports Nutritionу спортивній сумці будь-яке тренування перетворюється на незабутню пригоду!

Містить спеціальний Потрійний енергетичний комплекс, який забезпечує миттєвий заряд енергії. Показуйте кращий результат на кожному етапі – спробуйте всю лінійку продуктів XS Sports Nutrition.

Основні характеристики

Призначений для вживання перед початком тренувань як корисне джерело енергії.

Вирізняється високим вмістом потужних складників на кшталт креатину й BCAA, а також ключових вітамінів і мінералів.

Найкраще вживати разом з іншими продуктами лінійки XS Sports Nutrition

Спосіб використання

Розведіть один пакетик у 300-500 мл води за смаком. Щоб одержати найкращий результат, використовуйте шейкер. Вживайте за 30-60 хвилин до початку тренування. Вживайте перед початком фізичних навантажень або тренувань для максимальної їх ефективності. Додатково нагадуємо про загальну важливість розмаїтого збалансованого раціону та здорового способу життя.

Не підходить для вагітних

Після споживання амінокислоти з розгалуженими боковими ланцюгами стрімко підвищують свою концентрацію у м’язовій тканині. Дослідження показали, що BCAA допомагають нарощувати м’язи без жиру після інтенсивних тренувань, а також сприяють посиленому синтезу протеїнів

Креатин відіграє життєво важливу роль у виробленні та передачі енергії, необхідної для скорочення м’язів. Він допомагає підвищити загальну інтенсивність ваших тренувань, забезпечуючи більше сил під час фізичних навантажень. Коли слід вживати цей продукт? Як саме його вживати? Ви маєте вживати його за 30-60 хвилин до початку тренувань. Розведіть один пакетик у 300-500 мл води за смаком. Щоб одержати найкращий результат, використовуйте шейкер.

Кожен 30-грамовий пакетик містить 79 калорій.

У нашій формулі в якості підсолоджувача використовується високоякісна сукралоза.

Об'єм/розмір: 15 пакетиків-стіків по 30 г / 450 г

З цим товаром купують

Переглянуті товари

Рекомендовані товари

Доставка по всій Україні

Гарантія низької ціни

Оплата зручним способом

Гарантія на весь товар

Безкоштовна консультація

Ми використовуємо файли cookie