+380979862223

Гідролізований протеїн молочної сироватки. Смак шоколаду XS™

Акція Акція
Гідролізований протеїн молочної сироватки. Смак шоколаду XS™

Код товару: 121606

Написати відгук

Виробник:

NUTRILITE™ NUTRILITE™
Є в наявності
2 225 грн 1 959 грн
Ваша вигода: 266 грн
Встигни купити:
0
:
0
:
0
:
0
Поділитися:

Гідролізований протеїн молочної сироватки. Смак шоколаду XS™

XS™ Гідролізований протеїн молочної сироватки миттєво забезпечує потужну дозу протеїнів, щоб підтримати ріст м’язової маси після тренування та допомогти вам відновлюватися швидше.

Що він вам забезпечує XS™ Гідролізований протеїн молочної сироватки був розроблений з тим, щоб максимізувати користь від фізичних вправ, забезпечуючи вашому організму необхідну порцію якісних протеїнів тоді, коли він цього найбільше потребує.

Кожна порція містить 29 г протеїну, з яких 5 г становлять натуральні амінокислоти із розгалуженими боковими ланцюгами (BCAA). Одна порція порошку, вжита після тренування, забезпечить підтримку тим, хто хоче мати здорову спортивну фігуру. Пришвидшує синтез протеїнів. Швидше запускаючи процес відновлення, цей продукт оптимізує користь від тренувань та скорочує час, необхідний на відновлення. Містить Комплекс червоного помаранчу та вітаміни C і E, які забезпечують більш комплексний захист клітин. Захищає клітини від оксидативного стресу.

Одержувати максимальний результат від кожного тренування – значить обирати дієтичні добавки, які працюють так само наполегливо, як і ви. XS™ Гідролізований протеїн молочної сироватки було спеціально розроблено з тим, щоб сприяти росту м’язової тканини без жиру після фізичних навантажень та пришвидшувати його. Вживайте після тренувань, щоб забезпечити своєму організму ефективну підтримку у вигляді насиченої дози високоякісного гідролізованого протеїну молочної сироватки. Гідролізований протеїн засвоюється організмом і починає виконувати свої функції значно швидше, порівняно зі звичайним протеїном, тоді як комплекс вітамінів C і E допомагає захистити клітини від оксидативного стресу.

Складова ширшої колекції XS Sports Nutrition, розроблена, щоб підзарядити вас після тренування.

Основні характеристики

  • Швидкодіючий і високоефективний, одна порція забезпечує 29 г максимально очищеного високоякісного протеїну
  • Збагачений потужними складниками і основними вітамінами, захищає клітини, які могли зазнати ушкоджень під час тренувань
  • Призначений для вживання після фізичних вправ для прискорення росту м’язової маси та більш швидкого відновлення.

Спосіб вживання:

Додайте 3 мірні ложечки протеїну у 150-260 мл води (або молока) за смаком. Щоб одержати найкращий результат, скористайтеся шейкером. Вживайте протягом 60 хвилин після тренування, щоб допомогти своєму організму відновитись якнайшвидше. Додатково нагадуємо про загальну важливість розмаїтого збалансованого раціону та здорового способу життя.

Склад

Гідролізована молочна сироватка (84%), знежирений какао-порошок), молочний порошок (соєва олія, мальтодекстрин, молочний протеїн, емульгатор: соєвий лецитин), загущувач: гуарова камедь, ароматизатор, регулятори кислотності: цитрат калію, цитрат натрію; карбонат кальцію, карбонат магнію, сіль, екстракт червоного помаранчу (0,25%), пальмова олія, підсолоджувач: сукралоза, L-аскорбінова кислота, DL-альфа-токоферол, нікотинамід, D-пантотенат кальцію, піридоксину гідрохлорид, тіаміну гідрохлорид, фолієва кислота, ціанокобаламін.отеїн молочної сироватки приносить користь швидше, ніж менш очищені форми протеїну. 

Протеїн складається з ланцюгів амінокислот і є важливим макронутрієнтом, який виконує життєво важливі функції у біологічних процесах всередині організму людини, зокрема у збереженні та нарощуванні м’язової маси/тканини. Без споживання протеїну неможливо нарощувати, відновлювати або зберігати м’язову тканину, саме тому критично важливо споживати протеїн у складі збалансованого раціону.

Що означає термін «гідролізований»? Гідролізація – це процес, у ході якого за допомогою води протеїни розщеплюють на менші ланцюги пептидів та амінокислоти, прискорюючи засвоєння протеїнів, що у свою чергу сприяє більш швидкому відновленню. Що таке «BCAA» (амінокислоти із розгалуженими боковими ланцюгами)? Це три незамінні амінокислоти: лейцин, ізолейцин і валін, разом відомі як амінокислоти з розгалуженими боковими ланцюгами (англ. BCAA).

Ці три амінокислоти відомі своєю здатністю сприяти синтезу протеїнів. Типи протеїнів молочної сироватки Концентрат протеїнів молочної сироватки: Найпоширеніша форма протеїну, найменш очищена з-поміж усіх протеїнів молочної сироватки, а отже, з найбільшим вмістом домішок. Концентрати, як правило, мають нижчий вміст чистого протеїну, але вищий вміст жиру, лактози та вуглеводів порівняно з ізольованими протеїнами.

Що таке гідролізований протеїн молочної сироватки? Протеїн молочної сироватки природним чином складається з довгих ланцюгів амінокислот, які організм має спершу розщепити на окремі амінокислоти, які потім можуть бути використані для синтезу протеїну. Процес гідролізації заощаджує вашому організму час і зусилля, розщеплюючи ці довгі ланцюги та коротші сегменти. Гідролізований протеїн як частково перетравлений протеїн означає, що ваше тіло засвоїть його швидше, порівняно з концентратами або ізолятами. Швидше засвоєння означає, що процес відновлення розпочнеться у вашому організмі в оптимальний час за умови, що ви вживете цей протеїн якомога швидше одразу після фізичних навантажень.

У чому різниця між Протеїновим порошком на рослинній основі NUTRILITE та Розчинним порошком протеїну молочної сироватки XS?

NUTRILITE Протеїновий порошок на рослинній основі містить суміш протеїнів сої, пшениці і гороху, забезпечуючи 8 г протеїнів на одну порцію, сприяючи загальному здоров’ю клітин та доброму самопочуттю.  Гідролізований протеїн молочної сироватки одержаний із протеїнів молока і забезпечує 29 г швидкотравного протеїну на одну порцію, сприяючи росту і збереженню м’язової маси без жиру.

Об'єм/розмір: 700г (17,5 порцій по 40г)

З цим товаром купують

Переглянуті товари

Рекомендовані товари

Доставка по всій Україні

Гарантія низької ціни

Оплата зручним способом

Гарантія на весь товар

Безкоштовна консультація

Ми використовуємо файли cookie