+380979862223

Дієтична добавка «Краса зсередини» з вітамінами А, С і цинком TRUVIVITY від NUTRILITE™

Акція Акція
Дієтична добавка «Краса зсередини» з вітамінами А, С і цинком TRUVIVITY від NUTRILITE™

Код товару: 119407

Написати відгук

Виробник:

Amway Amway
Є в наявності
2 340 грн 1 999 грн
Ваша вигода: 341 грн
Встигни купити:
0
:
0
:
0
:
0
Поділитися:

Дієтична добавка «Краса зсередини» з вітамінами А, С і цинком TRUVIVITY від NUTRILITE™

Призначена для вживання перед сном, ДІЄТИЧНА ДОБАВКА «КРАСА ЗСЕРЕДИНИ» гармонійно доповнює щоденні косметичні процедури, забезпечуючи вашій шкірі захист і відновлення зсередини, поки ви спите.

ДІЄТИЧНА ДОБАВКА «КРАСА ЗСЕРЕДИНИ» містить поживні речовини, покликані покращити вигляд і самопочуття шкіри завдяки захисту клітин від руйнівних наслідків окислювальних процесів та сприянню нормальному функціонуванню шкіри. Розроблена у співпраці й на основі професійного досвіду науковців наших двох провідних брендів – ARTISTRYTM і NUTRILITETM, TRUVIVITY від NUTRILITE покликана забезпечити шкірі переваги ефективного комплексного підходу до догляду за шкірою та надає вам можливість насолодитись безпрецедентним заворожливим сяйвом здорової шкіри.

Містить запатентований Комплекс фітокерамідів PhytoCeramide* – спеціальну формулу на основі керамідів пшениці. Включає запатентований Комплекс PhytoInfuseTM** на основі рослинних екстрактів. Містить вітамін C, який сприяє формуванню колагену та нормальному функціонуванню шкіри.

Пропонується у формі таблеток і продається у зручних упаковках, розрахованих на місячний курс. 2 таблетки (вміст однієї упаковки-блістера) слід приймати щодня, ввечері перед сном.

Комплекс фітокерамідів PhytoCeramide запатентований компанією EPI France як Ceramosides™ - Патент № 2779646, Франція. ** Комплекс PhytoInfuse™ запатентований для використання у складі TRUVIVITY ВІД NUTRILITE, Патент №7348034B2, США. Посилює позитивний ефект від природного відновлювального циклу організму під час сну – ДІЄТИЧНА ДОБАВКА «КРАСА ЗСЕРЕДИНИ» працює, поки ви відпочиваєте. Цинк і вітамін C сприяють захисту клітин від руйнівних наслідків окислювальних процесів, які можуть бути спричинені факторами довкілля (напр., тонким озоновим шаром, атмосферним забрудненням, надмірним сонячним опроміненням) або напруженим, сповненим стресів способом життя. Вітамін C сприяє нормальному формуванню колагену, допомагаючи шкірі утримувати гіалуронову кислоту і воду та залишатися завдяки цьому пружною і еластичною.

2 таблетки (1 блістер) на день. Вживати ввечері перед сном. Однаково підходить для чоловіків і жінок.

Застереження:

Тримайте у недоступному для дітей місці Дієтична добавка не є заміною повноцінному збалансованому раціону. Будь ласка, не перевищуйте рекомендованої добової норми. Зберігайте у сухому прохолодному місці.

Не підходить для дітей віком до 3 років.

Об'єм/розмір: Упаковка, розрахована на 30-денний курс

З цим товаром купують

Переглянуті товари

Доставка по всій Україні

Гарантія низької ціни

Оплата зручним способом

Гарантія на весь товар

Безкоштовна консультація

Ми використовуємо файли cookie