+380979862223

Дієтична добавка «Концентрат напою зі смаком грейпфрута «Краса зсередини» TRUVIVITY від NUTRILITE™

Акція Акція
Дієтична добавка «Концентрат напою зі смаком грейпфрута «Краса зсередини» TRUVIVITY від NUTRILITE™
Дієтична добавка «Концентрат напою зі смаком грейпфрута «Краса зсередини» TRUVIVITY від NUTRILITE™ - Фото 2

Код товару: 119405

Написати відгук

Виробник:

Amway Amway
Є в наявності
1 225 грн 1 109 грн
Ваша вигода: 116 грн
Встигни купити:
0
:
0
:
0
:
0
Поділитися:

Дієтична добавка «Концентрат напою зі смаком грейпфрута «Краса зсередини» TRUVIVITY від NUTRILITE™

Призначена для споживання двічі на день, ДІЄТИЧНА ДОБАВКА «КОНЦЕНТРАТ НАПОЮ ЗІ СМАКОМ ГРЕЙПФРУТА «КРАСА ЗСЕРЕДИНИ» ідеально доповнює щоденні косметичні процедури, забезпечуючи вашому організму поживні речовини, які підтримують здоров’я шкіри та сприяють зменшенню втоми та почуття виснаженості. Розроблена у співпраці й на основі професійного досвіду науковців наших двох провідних брендів – ARTISTRY™ і NUTRILITE™,

ДІЄТИЧНА ДОБАВКА «КОНЦЕНТРАТ НАПОЮ ЗІ СМАКОМ ГРЕЙПФРУТА «КРАСА ЗСЕРЕДИНИ» – це продукт із категорії нутрікосметики, повний поживних речовин, які допоможуть вам почуватися добре зсередини, аби ваша шкіра почала випромінювати здорове сяйво і виглядати якнайкраще. Містить запатентований Комплекс фітокерамідів PhytoCeramide* на основі керамідів пшениці. Містить вітамін C, одержаний з екстракту вишні ацероли. Має приємний грейпфрутовий смак. Зручні порційні пакетики-стіки по 8,2 г Вітамін C необхідний для нормального формування колагену, що сприяє здоровому функціонуванню шкіри. Цинк сприяє збереженню здорової шкіри. Вітамін C зменшує відчуття втоми і виснаженості. Додатково нагадуємо про загальну важливість розмаїтого збалансованого раціону та здорового способу життя. Призначена для вживання протягом дня. * Комплекс фітокерамідів PhytoCeramide запатентований компанією EPI France під назвою Ceramosides™– Патент № 2779646, Франція.

Дієтичної добавки «Концентрату напою зі смаком грейпфрута «Краса зсередини» сприяють нормальному формуванню колагену, необхідному для здорового функціонування шкіри, а також зменшенню втоми та почуття виснаженості. Чудовий смак і відмінний склад гарантують освіжаючий заряд енергії, що сприятиме тому, аби шкіра виглядала і почувалася якнайкраще – зсередини. Зручна і проста для приготування та споживання завдяки порційним пакетикам-стікам в упаковках.

Просто розчиніть у воді та насолоджуйтесь! Приймати двічі на день.

2 пакетики-стіки на день. Висипте вмістпакетика-стіка у 240 мл води, розмішайте і випийте. Вживати протягом дня. Однаково підходить для чоловіків і жінок.

Застереження: Тримайте у недоступному для дітей місці. Дієтична добавка не є заміною повноцінному збалансованому раціону. Будь ласка, не перевищуйте рекомендованої добової норми.

Зберігайте у сухому прохолодному місці

Не підходить для дітей віком до 3 років Пакетики-стіки не марковані для поштучного продажу.

Об'єм/розмір: 30 пакетиків-стіків по 8,2 г, (15-денний курс).

З цим товаром купують

Рекомендовані товари

Доставка по всій Україні

Гарантія низької ціни

Оплата зручним способом

Гарантія на весь товар

Безкоштовна консультація

Ми використовуємо файли cookie