+380979862223

Обмін і повернення

Ретельно перевіряйте замовлення при отриманні! 

Якщо випадково додалась або переплутана позиція у замовленні.

Якщо під час перевірки посилки Ви побачили пошкодження товару.

Ви маєте право відмовитися від його отримання, склавши акт (претензію). 

Будь ласка, повідомте нас, щоб ми повернули вам кошти або надіслали товар ще раз. 

Відповідно до Закону України "Про захист прав споживачів", при поверненні товару належної якості розрахунки із споживачем проводяться виходячи з вартості товару на момент купівлі. Гроші, сплачені за товар, повертаються покупцеві в день повернення покупки (розірвання договору). Якщо у продавця (магазину) немає можливості повернути гроші відразу — виплати проводяться не пізніше, ніж через 7 днів з моменту отримання товару та письмової заяви на повернення.

Повернення грошових коштів здійснюється способом, яким здійснювалась оплата — банківським переказом на зазначені покупцем у заяві реквізити або готівкою.  

Ми не не гарантуємо вирішення спірних ситуацій з товаром на вашу користь, якщо товар не був перевірений при отриманні. Будь ласка, завжди перевіряйте цілісність упаковки, відсутність механічних пошкоджень і комплектацію, наявність усіх одиниць товару при отриманні замовлення. Так, як даний вид товару не підлягає подальшому поверненню або обміну - відповідно до Закон України "Про захист прав споживачів" косметичні та парфумерні товари входять в "Перелік товарів належної якості, что НЕ підлягають обміну (повернення)".

Та все ж якщо проблема виявлена пізніше, коротко опишіть ситуацію, прикладіть фото або відео товару, який ви придбали у нас і хотіли б повернути, надіславши лист на електронну адресу info@obrazom.com

У будь-якому випадку, якщо у Вас виникли претензії до товару, зверніться до нас і ми постараємося вирішити проблему. 

Велике прохання: не повертайте нам товари, придбані в іншому магазині, товари які були у використанні, або продукцію, щодо якої немає аргументованих причин для обміну або повернення. У всіх інших ситуаціях ми постараємося допомогти зробити обмін або повернення товару.


 
З усіх питань Ви можете зв'язатися з нами за телефонами:
+380979862223

Доставка по всій Україні

Гарантія низької ціни

Оплата зручним способом

Гарантія на весь товар

Безкоштовна консультація

Ми використовуємо файли cookie